Na český trh NN vstoupila pod značkou Nationale-Nederlanden v roce 1991 jako první zahraniční pojišťovna po revoluci. Po více než 10 letech v barvách ING se NN svým novým názvem v roce 2015 vrátila zpět ke kořenům. NN ČR je součástí silné NN Group, která spoření na penzi, pojištění a investiční produkty nabízí v 18 zemích světa.

Zkušený finanční konzultant

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 15 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Hledáme posilu do našeho týmu z řad zkušených finančních poradců

Z důvodu odchodu naší dlouholeté kolegyně do penze hledáme náhradníka na pozici finančního konzultanta.

Náplň práce:

  • převzetí klientského kmene, péče o něj a jeho rozšiřování

Nabízíme:

  • fixní plus flexibilní složku mzdy již od prvního měsíce spolupráce
  • jistý výdělek i po reformě zákona o pojišťovnictví
  • systém individuální podpory poradce
  • výborný systém školení

Požadavky:

  • Poctivý přístup k obchodu
  • Pozitivní vztah k práci s lidmi
  • Pracovitost a chuť dělat práci pořádně a proklientsky
  • Zkušenost v oblasti pojišťovnictví min. 2 roky
  • Licence PPZ
  • Řidičský průkaz sk. B

Společnost

Lenka Hanáková Dresslerová

Společnost se zahraniční účastí
Rok založení společnosti: 1990
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Jánská 1, 60200 Brno (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Pojišťovnictví
Profese: Konzultant v pojišťovnictví v oboru Bankovnictví a finanční služby
Alternativní názvy profese: Finanční poradce, Obchodní zástupce, Pojišťovací poradce, Finanční konzultant

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10 / 2016

Ostatní

  • Klouzavá pracovní doba
  • Pravidelné firemní akce
  • Práce v centru města
  • Vhodné na mateřské
  • Možné pracovat z domova
  • Dobrá dostupnost MHD

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • komunikační a organizační schopnosti - pokročilý
  • organizační schopnosti - pokročilý
  • samostatnost - pokročilý

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lenka Hanáková Dresslerová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lenka Hanáková Dresslerová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému