ODBORNÝ/-Á POSUZOVATEL/-KA VE ZKUŠEBNĚ KAMENE A KAMENIVA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Zkušebna kamene a kameniva, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební inženýři - odborný/-á posuzovatel/-ka ve zkušebně kamene a kameniva.

ODBORNÝ/-Á POSUZOVATEL/-KA VE ZKUŠEBNĚ KAMENE A KAMENIVA - pracoviště Hořice. V případě zájmu volejte od PO-PÁ od 8.00-15.00 hod na tel.: kontaktRNDr. Kateřina Krutilová, Ph.D. nebo pište na e-mail: kontakt. Požadujeme: - SŠ v oboru stavebnictví nebo těžby a zpracování kamene - anglický, německý nebo polský jazyk aktivně výhodou - řidičský průkaz skupina B - znalost práce na PC (word, excel, outlook, powerpoint) - výborné komunikační dovednosti - odpovědnost, proaktivní přístup, flexibilita - schopnost týmové spolupráce - bezúhonnost - praxe v oboru minimálně 3 roky - znalost a praxe ISO 9001 (osobní certifikát výhodou) Nabízíme: - PP na dobu neurčitou - stravenky - pružnou pracovní dobu, jednosměnný provoz

Společnost

Zkušebna kamene a kameniva, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Husova 675, 508 01 Hořice v Podkrkonoší, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve stavebnictví v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Stavební inženýři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zkušebna kamene a kameniva, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zkušebna kamene a kameniva, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému