Elektrotechnik/čka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Callidus trading, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní elektrotechnici a technici energetici - elektrotechnik/čka.

Do firmy, prosíme, nevolejte, odpovězte na tento inzerát nebo zašlete životopis na kontakt Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru. Uchazeči, jež nebudou kontaktováni do 14 dnů, k pohovoru nepostoupili. Úspěšná výrobní firma Callidus trading, spol. s r. o., zaměřující se na vývoj a výrobu zabezpečovacích systémů pro prodejny, aktuálně hledá pro své pracoviště v Mariánských Horách elektrotechnika/čku. Pracovní náplň: - práce s páječkou, osciloskopem, ad.; - práce s ručním el. nářadím; - oživování el. desek. Požadujeme: - středoškolské vzdělání v oboru elektro; - ovládání analogové i číslicové elektroniky; - orientace v el. schématech; - časová flexibilita; - samostatnost při vyhledávání závad. Nabízíme: - hlavní pracovní poměr; - práce ve dvoučlenném týmu; - po zapracování bonusy, prémie, stravenky; - stravné v nejvyšší zákonné výši; - pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení; - přátelský kolektiv.

Lokalita pracoviště

Pašerových 1270, 709 00 Ostrava 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Ostatní elektrotechnici a technici energetici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Callidus trading, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Callidus trading, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému