Elektromechanik železničních kolejových vozidel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost České dráhy, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích - elektromechanik železničních kolejových vozidel.

Místo výkonu: Novohradská č.p. 393, 370 01 České Budějovice 1 Kontakt: Veselý Přemysl, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Znalost řídících elektronických obvodů v úrovni operačních zesilovačů a logických obvodů (TTL, DTL a HCT), Dobrá orientace ve víceúrovňových schématech, Základy práce s PC (rozlišení portů), Práce na zařízení od 0V do 25kV.samostatnost, aktivní přístup, logické uvažování.

Společnost

České dráhy, a.s.

Lokalita pracoviště

Novohradská 393, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Autoelektrikář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 300 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

8.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti České dráhy, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost České dráhy, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému