PRACOVNÍCI RESTAURAČNÍHO PROVOZU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AmRest s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - pracovníci restauračního provozu.

Podmínkou pro zařazení uchazeče do výběrového řízení je vyplnění krátkého dotazníku, který naleznete ke stažení na kontakt/files/dotaznik.doc. Dotazník prosím vyplňte a zašlete společně se svým životopisem na kontakt. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, byl vybrán jiný uchazeč. Kontakt e-mail: kontakt 3 TYPY NÁPLNÍ PRÁCE: 1.PRÁCE NA POKLADNĚ - komunikace s hosty, nabízení našich produktů, přijímání a vydávání finanční hotovosti 2. PRÁCE NA SERVISE - příprava sendvičů, příloh a salátů 3. PRÁCE V KUCHYNI - marinace masa, obalování a smažení Zaměstnanecké výhody: firemní oblečení, strava za výhodné ceny, finanční bonus(dle výkonů), věrnostní odměny.

Společnost

AmRest s.r.o.

Lokalita pracoviště

Konečná 4631, 796 01 Prostějov 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 100 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AmRest s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AmRest s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému