Pracovník/ce úklidu - obsluha úklidového stroje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RASYGUARD FACILITY, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci - pracovník/ce úklidu - obsluha úklidového stroje.

Místo výkonu práce: Kouty 53, Hlinsko Různé hodinové úvazky. Pracovní poměr může být uzavřený i na DPČ a pracovní místa jsou vyhrazena pro osoby se zdravotním postižením. Náplň práce: pravidelný úklid administrativních prostor, šaten a sociálních prostor v ranních nebo odpoledních hodinách pomocí stroje, a tím i snadnou práci. Při převážení stroje je ale potřeba fyzická zdatnost. Požadujeme: bezúhonnost, spolehlivost, zodopovědnost a schopnost samostatné práce. Praxe výhodou. Nabízíme: dlouhodobou spolupráci u stabilní české firmy, zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou tradicí a příjemný kolektiv. První kontakt učiňte prosím telefonicky na výše uvedeném telefonním čísle a na e-mailovou adresu zašlete strukturovaný životopis. Popřípadě přímo na provozovně, ale nejdříve sjednat kontakt.

Společnost

RASYGUARD FACILITY, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hlinsko 53, 539 01 Hlinsko v Čechách 1 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Ostatní uklízeči a pomocníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 60 - 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RASYGUARD FACILITY, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RASYGUARD FACILITY, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému