technolog zpracování odpadů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ASEKOL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici elektronici technologové, normovači - technolog zpracování odpadů.

prvotní kontakt e-mail: kontakt místo výkonu - Československého exilu č.p. 2062/8,Mod Požadavky: SŠ / VŠ vzdělání technického směru (technika a technologie zpracování odpadů, úpravnictví) Praxe v oblasti zpracování odpadů nebo úpravnictví min. 2 roky Schopnost samostatného rozhodování a jednání Výborné analytické schopnosti Komunikativní znalost angličtiny Dobrá uživatelská znalost MS Office Řidičské oprávnění skupiny B Náplň práce: Účast nebo vedení projektů v oblasti zpracování elektroodpadu Tvorba metodik a technologických postupů pro zpracování různých typů odpadu elektro Optimalizace technologických postupů, koordinace činností při úpravách technologií Vývoj nových technologií recyklace elektroodpadů

Společnost

ASEKOL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Československého exilu 2062, 143 00 Praha 412 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici elektronici technologové, normovači

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ASEKOL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ASEKOL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému