Vrtmistr/ová - vrtači při geologických a hydrologických průzkumech

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Lomina AG, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Vrtači při geologických a hydrologických průzkumech - vrtmistr/ová - vrtači při geologických a hydrologických průzkumech.

Místo výkonu práce: celá ČR Kontakt emailem: kontakt Mzda: 30 000 - 60 000,- Kč HPP nebo DPČ Hledáme zkušeného vrtmistra/ovou pro obsluhu soupravy a vedení vrtné osádky na soupravě Wirth B1 A, s dlouhodobou praxí, který/á má zkušenosti s: 1) bezjádrovým vrtáním (systém "rotary") a současně 2) jádrovým vrtáním (vrtání tvrdo-kovem, znalost a praxe s Wireine a DTH výhodou, (nikoliv nutností). Předmětem vrtných prací bude provádění průzkumných geologických jádrových vrtů a doplňkové hloubení vrtaných studní, vrtů pro tepelná čerpadla a podobně. Maximální hloubkový dosah vrtání cca 150 m, průměr vrtání do 250 mm.

Společnost

Lomina AG, organizační složka

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 60 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lomina AG, organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lomina AG, organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému