Elektromechanik, seřizovač, opravář strojů a zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ADECCO spol.s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - elektromechanik, seřizovač, opravář strojů a zařízení.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou katalogů a magazínů hledáme vhodné uchazeče na pozice SEŘIZOVAČ. Informace/Nabízíme: -nástup možný IHNED -místo výkonu práce: PLZEŇ – RADČICE -plat od 22.000Kč/měsíc -3směnný provoz -výborná dopravní dostupnost – MHD -spolupráce na hlavní pracovní poměr -práce ve stabilní společnosti -práce vhodná pro muže -nabídka do kmenového stavu Náplň práce: -průběžná kontrola výrobků a případná úprava strojů -výměna forem a údržba strojů -udržování pořádku na pracovišti, čistoty zařízení a zajištění jejich funkce Požadujeme: -flexibilitu, zodpovědnost -technické vzdělání (výhodou) -zkušenost s údržbou strojů -technicky nadaný člověk -ochota pracovat ve třísměnném provozu Kontakt: - Petra Klímová (kontakt; kontakt)

Společnost

ADECCO spol.s r.o.

Lokalita pracoviště

Plzeň č.e. 14, 322 00 Plzeň 22, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

2.7.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ADECCO spol.s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ADECCO spol.s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému