obsluha kotelny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Služby města Postoloprty, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha parních turbín, kotlů a příbuzných zařízení - obsluha kotelny.

místo výkonu práce: Postoloprty, Tyršova 626 řidičský průkaz sk. B (T výhodou) praxe v oboru min. 1 rok zkoušky obsluhy nízkotlaké plynové kotelny a tlakových nádob výhodou požadujeme bezúhonnost, spolehlivost, flexibilitu možnost ubytování ve firemním ubytovacím zařízení V případě dobrých pracovních výsledků je možné pracovní poměr změnit po 1 roce na pracovní poměr na dobu neurčitou. výhody: dovolená navíc, podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění , příspěvek na dovolenou kontakt:telefonicky na č. kontaktnebo poslat životopis na e-amil: kontakt osobní jednání na uvedené adrese

Společnost

Služby města Postoloprty, s. r. o.

Lokalita pracoviště

Tyršova 626, 439 42 Postoloprty, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha parních turbín, kotlů a příbuzných zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Služby města Postoloprty, s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Služby města Postoloprty, s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému