OPERÁTOR VÝROBY Plzeň

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ADECCO spol.s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - operátor výroby plzeň.

Pro našeho významného klienta se sídlem v Křimicích hledáme vhodné uchazeče na pozice OPERÁTOR VÝROBY - KONTROLOR OBLEČENÍ. Informace/Nabízíme: -nástup možný IHNED -místo výkonu práce: PLZEŇ – KŘIMICE -mzda 100Kč/hod. -2směnný provoz -výborná dopravní dostupnost – MHD -spolupráce na hlavní pracovní poměr -práce ve stabilní společnosti -práce vhodná pro ženy Náplň práce: -rozbalování zásilek -třídění zboží -kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC -skenování kódů, tisk etiket -odstraňování drobných závad zboží -ruční žehlení, udržování pořádku na pracovišti Požadujeme: -schopnost zaučit se -vzdělání: vyučen (v textilním oboru výhodou) -základní znalost NJ (barvy, oblečení) nebo AJ -základní znalost práce s PC -velmi dobrý zdravotní stav umožňující plné nasazení a práci ve stoje -spolehlivost, flexibilita, smysl pro pořádek -pečlivost, zodpovědnost, loajalita Kontakt: - Petra Klímová (kontakt; kontakt)

Společnost

ADECCO spol.s r.o.

Lokalita pracoviště

Chebská 79, 322 00 Plzeň 22 (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

2.7.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ADECCO spol.s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ADECCO spol.s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému