Vedoucí obchodního týmu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ENERGOCONTROL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - vedoucí obchodního týmu.

ENERGOCONTROL s.r.o., firma s mnohaletou tradicí (od roku 1993) hledá vedoucího týmu pro získávání elektro zakázek. Hlavní region Brno a okolí. Rozšiřujeme o region Prostějov, Kroměříž, Vyškov, Hodonín, Zlín, UH. atd. Zpracováváme energetiku pro střední firmy. Reference: Vagónka Studénka, Slévárna Kuřim, Čokoládovny Fikar... Služby: externí energetik, VN trafostanice, NN rozvaděče, revize do 35kV, LED osvětlení, komplexní energo servis vč. změny sazby, dodavatele a pod. Úsporné projekty. Hledáme: samostatné a zkušené lidi pro firemní klientelu, kteří povedou obchodní tým. Praxe v energetice, telekomunikacích, finančnictví, pojišťovnictví, a pod. Nabízíme: - dohodnuté schůzky (vlastní call centrum) - služební automobil, telefon - jednání s majiteli a managery firem - práce 70/30 v terénu/kancelář nebo home office - maximální podporu při zapracování (školení, produktové listy, vizitky, reklamní předměty, předváděcí vzorky...) - po zapracování NTB, kancelář atd. - vlastní informační systém Vyžadujeme: - Zkušené obchodníky - Znalost obchodního procesu v praxi - Vynikající komunikační schopnosti - Reprezentativní vzhled a vystupování - Samostatnost, aktivitu a pracovitost - Nové nápady, ochotu učit se - Vyhláška 50/78Sb. vítána (není podmínkou)

Společnost

ENERGOCONTROL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Brněnská 456, 664 59 Telnice u Brna, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

31.5.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • word
  • excel
  • internet

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ENERGOCONTROL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ENERGOCONTROL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému