Business Development Manager and Fund Rising Manager – region Russia and Europe

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Killer Drinks CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti řízení rizik - business development manager and fund rising manager – region russia and europe.

Kandidát bude zodpovídat za plnění obchodních cílů v regionu EU, Ruska a zemí SNS. Kandidát bude přímo zodpovědný a motivován získáním finančních zdrojů od potenciálních investorů. K náplni práce budou mimo jiné patřit časté pracovní cesty za účelem jednání s obchodními partnery Požadavky na kandidáta: - Ukončené vysokoškolské vzdělání - Více než 10 let zkušeností s prodejem výrobků a služeb s vysokou přidanou hodnotou ve vysoce konkurenčním prostředí. - Certifikace v oblasti CSP (Advanced Techniques of Consultative Selling Process). - Více než 10 let zkušeností s vedením lidí a řízením projektů. - Absolvování speciálních kurzů či certifikace v oblasti “Leadershipu” výhodou - Více než 10 let zkušenosti s projektovým řízením - Velmi dobrá znalost s mezinárodním standardem PMBOK - Certifikace či absolvování kurzů v oblasti “Project Management” výhodou - Klíčovou kompetencí komunikativnost a schopnost orientovat se v segmentech HiTech / IT / Telco. - Perfektní znalost ruštiny a angličtiny slovem a písmem podmínkou. - Zkušeností s fundrisingem a startupy - Časová flexibilita - Přirozený tah na branku, vysoká motivace na společný výsledek, přijemné vystupování V případě vašeho zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis v českém, anglickém a ruském jazyce na adresu: kontakt

Společnost

Killer Drinks CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

S. K. Neumanna 353, 273 03 Stochov, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 42 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Killer Drinks CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Killer Drinks CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému