Rozpočtář/ka - Přípravář/ka realizace staveb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MONTIS BAU s.r.o. org. složka Praha hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu - rozpočtář/ka - přípravář/ka realizace staveb.

Místo výkonu práce: Hasičská 551, Ostrava - Hrabůvka V případě zájmu kontaktujte firmu na email : kontakt Firma poskytující služby v oblasti strojírenství a stavebnictví hledá do svého týmu pracovníka/ci na pozici přípraváře/ky realizace staveb -ocelových konstrukcí, -technologických úprav, -ocelových mostů. Požadujeme: - SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru. - Praxe v oboru min. 5 let. - Znalost čtení technické dokumentace. - Znalost oceňování montážních prací. Nabízíme: -odpovídající mzdové ohodnocení -zázemí stabilní společnosti -možnost pracovat z domova (home office) PP na dobu neurčitou.

Společnost

MONTIS BAU s.r.o. org. složka Praha

Lokalita pracoviště

Hasičská 551, 700 30 Ostrava 30 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební technik v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MONTIS BAU s.r.o. org. složka Praha výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MONTIS BAU s.r.o. org. složka Praha o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému