Operátor Callcentra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Autoklub Bohemia Assistance, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - operátor callcentra.

Místo výkonu práce: Praha 4 Prvotní kontakt: telefonicky - kontaktPo-Pá od 8-16 hod, email - kontakt Požadavky - výpis z rejstříku trestů, zkušenost s aktivním prodejem vítán, prodejní dovednosti, základy práce na PC, pozitivní myšlení a přístup k práci Náplň práce: aktivní prodej zajímavých služeb, péče o stávající členy klubu, samostatné vedení obchodních případů. Výhody - možnost zvýhodněných rekreačních pobytů v ČR i v zahraničí

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 900 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.7.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Autoklub Bohemia Assistance, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Autoklub Bohemia Assistance, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému