kontrolní a analytický pracovník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OK Green SE hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - kontrolní a analytický pracovník.

Místo výkonu práce: z domova Kontaktní osoba: Březinová Zákorová Pavlína, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Hledáme spolupracovníka na kotnrolu firemních procesů (kontrola a analýza dat). Počítač pro práci doma poskytneme, případně můžete použít i vlastní. K práci používáte i služební telefon a emailového klienta pro komunikaci s prodejnami, které můžete spravovat (PC stanice) s programem teamviewer. Zaškolení na centrální pokladní systém, můžeme zabezpečit u Vás doma a po té i dálkovým přístupem na vaší pracovní stanici. Místo Vašeho bydliště není určující, schopnosti a odpovědnost ano.

Společnost

OK Green SE

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

1.1.2018

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OK Green SE výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OK Green SE o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému