Naše firma VALIANT - TMS CZECH s.r.o. se sídlem v Olomouci je součástí mezinárodního koncernu s hlavním těžištěm působnosti v automobilovém průmyslu. Zabýváme se projektováním a konstrukcí svařovacích a transportních systémů v oblasti automobilového průmyslu. Naše mateřská firma TMS Turnkey and Manufacturing Solutions GmbH sídlí v rakouském Linzi a patří ke koncernu Valiant.

Konstruktér CAD

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 27 000 - 37 000 Kč / Měsíc

Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí s mladým kolektivem a zajímavé mzdové ohodnocení.

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • znalost CATIA V5 (přednostně) nebo podobné CAD programy
  • flexibilita
  • praxe v oboru výhodou
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ
  • ochota cestovat, samostatnost, zodpovědnost

Náplň práce:

  • zpracování projektů svařoven pro automobilový průmysl
  • práce v CAD programu
  • vyhotovení výkresové a technické dokumentace
  • práce s normami
  • tvorba návrhů dle zadání

Neozveme-li se vám do třiceti dnů, nepostoupil/a jste do dalšího kola výběrového řízení.

„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise společnosti VALIANT – TMS Czech s.r.o., IČ: 48394114 dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi kandidátů na dobu nezbytně nutnou k účelu jejich zpracování, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou".

Společnost

VALIANT - TMS Czech s. r. o.

Společnost se zahraniční účastí
Rok založení společnosti: 1993
Velikost společnosti: 101-500 zaměstnanců
Obrat společnosti: 501-1000 mio Kč

Lokalita pracoviště

Hálkova 171/2, 77900 Olomouc (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Automobilový průmysl
Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 27 000 - 37 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvek na životní pojištění
  • pružná pracovní doba, jazykové kurzy, odborná školení, firemní akce

Ostatní

  • Sportovní duch vládne firmou
  • Káva a voda zdarma
  • Kolektiv 25-35let
  • Klouzavá pracovní doba
  • Pravidelné firemní akce
  • Zásadně bez kravaty
  • Dobrá dostupnost MHD

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • AutoCad - pokročilý
  • technické výkresy - pokročilý

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou - Strojírenství

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VALIANT - TMS Czech s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VALIANT - TMS Czech s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému