Obchodní zástupce/zástupkyně pro prodej servisních výtahových produktů pro oblast Praha a okolí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce/zástupkyně pro prodej servisních výtahových produktů pro oblast praha a okolí.

Místo výkonu práce: Komárkova 1189/27, 148 00 Praha 4 Prvotní kontakt: email - kontakt Firma VÝTAHY SCHMITT+SOHN je dceřinou společností tradiční rodinné firmy působící na trhu více než 150 let zaměstnávající přes 1 360 spolupracovníků. Pro podporu a rozvoj pražského servisního oddělení hledáme obchodního zástupce/kyni prodeje servisních výtahových produktů. Náplň práce: oprodej servisních produktů (např. servisních smluv výtahů, modernizací, oprav a náhradních dílů) ozískávání nových zákazníků, péče o zákazníky ocíl: růst obratu servisní činnosti, spokojení zákazníci Požadujeme: okomunikativní a prodejní schopnosti osamostatnost oangažovanost, schopnost pracovat na nových úkolech ocílevědomé a pragmatické myšlení ouživatelská práce PC (MS Office, internet) oznalost oboru výhodou ovítáme komunikační úroveň Nj oŘP B Nabízíme: operspektivní pracovní pozici s možností tvůrčího uplatnění ozázemí stabilní německé společnosti s více než 20 letou tradicí na českém trhu omotivující finanční ohodnocení omožnost odborného a karierního růstu ouchazeč o pozici projde komplexním zaškolením Životopis s aktuální fotografií a průvodním dopisem prosím posílejte Ing. Červenkovi, e-mail: kontakt (1. kontakt e-mailem). Poté budete přizváni k pohovoru. Oslovila Vás tato perspektiva v podniku, který se orientuje na budoucnost? Těšíme se na Vaše profesní podklady. Výhody - mobilní telefon,stravenky,referentské vozidlo

Společnost

VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o.

Lokalita pracoviště

Komárkova 1189, 148 00 Praha 414 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.7.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému