Operátor/ka výroby - obsluha lisovacího stroje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TRITON SAFE s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - operátor/ka výroby - obsluha lisovacího stroje.

z: 4.4.2016, a:6.3.2017 místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu, obsluha hydraulického lisu. Instalace a seřízení lisovací - řezací stanice. Ruční řezání volné i dle šablony. Požadujeme: bezúhonnost, čistý trestní rejstřík. Inf: osobně čtvrtek od 10:00 - 14:00 hodin paní Nováková telefonicky mohou kontaktovat Po, Čt od 9:30 do 14:00 na tel.čísle: kontaktkontaktní osoba Nováková nebo formou e-mailu mohou kontaktovat kdykoli na e-mail: kontakt

Společnost

TRITON SAFE s. r. o.

Lokalita pracoviště

Martinská čtvrť 1698, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

4.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TRITON SAFE s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TRITON SAFE s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému