Ředitel ASNEP a vedoucí Centra zprostředkování tlumočníků pro neslyšící

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Asociace organizací neslyšících, nedoslýchavých a jejich přátel hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností - ředitel asnep a vedoucí centra zprostředkování tlumočníků pro neslyšící.

Místo výkonu práce: Vodičkova č.p. 704/36, Nové Město, 110 00 Praha 1 Kontaktní osoba: Výšuček Petr Mgr., e-mail: kontakt Práce ředitele spočívá v komplexním zajištění chodu organizace a práce vedoucího Centra zprostředkování tlumočníků pro neslyšící je v zajištění bezproblémového chodu CZTN. Pracovní náplň: - Řízení společnosti zaměřené na prosazování práv osob se sluchovým postižením a poskytování sociální služby. - Koordinace současných činností společnosti. - Komunikace s klíčovými aktéry, tzn. úřady veřejné a státní správy, nadacemi, donátory a dalšími. - Prosazování zájmů společnosti navenek. Kvalifikační předpoklady a požadavky: - Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání - minimálně 3 roky praxe v sociální oblasti (ve veřejné správě nebo při poskytování sociálních služeb) - zkušenosti s vedením týmu/praxe ve vedoucí pozici - znalost problematiky poskytování sociálních služeb - znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů - občanská a morální bezúhonnost - velmi dobré komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti Dále výhodou: - znalost českého znakového jazyka - praktická znalost a zkušenost v oblasti sociálních služeb vítána - zkušenosti s dotačními projekty z různých oblastí - znalost angličtiny výhodou Nabízíme: - zajímavou a kreativní práci - možnost seberealizace - práci na částečný úvazek - flexibilní pracovní dobu Přihlášky do výběrového řízení musí obsahovat: - Životopis s uvedenými údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech. - Motivační dopis. Životopis a motivační dopis, prosím, zasílejte na e-mail: kontakt nejpozději do 31. 3. 2016 Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, flexibilní pracovní doba, notebook.

Společnost

Asociace organizací neslyšících, nedoslýchavých a jejich přátel

Lokalita pracoviště

Vodičkova 704, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Ostatní řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.7.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Asociace organizací neslyšících, nedoslýchavých a jejich přátel výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Asociace organizací neslyšících, nedoslýchavých a jejich přátel o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému