Operátor/ka výroby (montáže)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FRK Technik s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě - operátor/ka výroby (montáže).

Vhodné i pro OZP!!! Práce vhodná spíše pro ženy - jemná práce rukou! NÁPLŇ PRÁCE - výroba plastových dílů do značek BMW, Jaguar, Mercedes, Opel, Peugeot, Škoda, Volvo a ostatních. Výroba na více než 21 vstřikolisech Arburg, Krauss Maffei. MZDA: 90,00 Kč/hod. + premie Nepřetržitý provoz, 12 hod. směny - ranní (6,00 - 18,00) a noční 18.00 - 6,00), dlouhý a krátký týden ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY: - Rodinné prostředí středně velké firmy - Stabilita firmy - V Německu již přes 50 let, v Čechách přes 10 let - Motivační prémie za výkon a kvalitu - Kvalifikační prémie a prémie za odpracovanou dobu - Prémie za splněnou docházku - Stravenky ve výši 1.500 Kč za měsíc - Možnost zdarma studia cizích jazyků - Možnost dalšího profesního rozvoje v rámci interního a externího vzdělávání - Firemní akce. V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: kontakt, nebo se hlašte telefonicky v pondělí - pátek od 7:00 do 14:00 hod.

Společnost

FRK Technik s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pod Dolní drahou 91, 417 42 Krupka 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FRK Technik s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FRK Technik s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému