Asistent/ka prodeje, prodavač/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SASOO Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách - asistent/ka prodeje, prodavač/ka.

Místo výkonu práce: Obchodní centurm Galerie, Sjízdná 5554/2, 722 00 Ostrava - Třebovice Hlaste se emailem. Životopis s fotografií zasílejte na e-mail: kontakt Pracovní náplň: Obsluha zákazníka/prodej. Požadujeme: Vstřícnou obsluhu a respektování pravidel Nabízíme: Zajímavé výdělky podle obratu, kde si personál sám ovlivňuje, jakou bude mít výplatu. HPP na dobu neurčitou. Plný nebo zkrácený úvazek.

Společnost

SASOO Czech s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sjízdná 5554, 722 00 Ostrava 22 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

8.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SASOO Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SASOO Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému