VÝVOJÁŘ INFORMAČNÍHO SYSTÉMU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SOMA spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací - vývojář informačního systému.

Místo výkonu práce: B. Smetany č.p. 380, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun Mzda 20 000 Kč - 30 000 Kč dle vzdělání a zkušeností Požadavky: . SŠ/VŠ vzdelání technického zamerení (informatika, elektrotechnika) . dobrou znalost OOP programování, vývoje GUI aplikací, jazyka SQL a relacních databází . AJ na úrovni ctení technické dokumentace . aktivní prístup . VÝHODOU: znalost Java – J2SE, SQL dialekt a databázové nástroje Firebird, NetBeans Rich-Client Platform, Swing GUI toolkit, Jasper Reports Nápln práce: . vývoj interního informacního (ERP) systému spolecnosti a souvisejících aplikací v jazyce Java . vývoj databázového backendu informacního systému v SQL . spolupráce na analýze a návrhu rešení (možnost ovlivnit výslednou podobu) . dobrou orientaci v oblasti informacních technologií V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kontakt

Společnost

SOMA spol. s r. o.

Lokalita pracoviště

B. Smetany 380, 563 01 Lanškroun (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SOMA spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SOMA spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému