JAVA programátor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - java programátor.

Hledáme kolegu do týmu programátorů!!! Umíš v JAVA nebo se v tomto jazyce chceš rozvíjet? Zajímají tě nové technologie v IT? Hledáš super firmu se super zázemím? Vítáni jsou, jak kandidáti s praxí, tak junioři. Zajímáš se o tuto pozici? Zašli CV na kontakt Náplň práce: - Práce na vývojových projektech dle funkční specifikace - Podpora testování, odstraňování chyb - Zpracování uživatelské dokumentace, programátorské příručky, apod. - Analýza řešení Bez čeho se neobejdete? - Min. SŠ vzdělání - Zkušenosti s programováním v C nebo JAVA - Znalost databází (SQL, Oracle) - Zkušenosti na obdobné pozici jsou vítány - AJ na středně pokročilé úrovni - Proaktivitu, týmový přístup, komunikativnost Co firma nabízí? - Zajímavé projekty - Tvůrčí práce v týmu - Zajímavé platové podmínky a výkonnostní odměny - Další široká škála firemních benefitů Místo pracoviště: Ostrava Nástup: Dohodou

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 3138, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 60 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému