Manipulační dělníci ve skladu, obsluha stavební výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GV stav s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - manipulační dělníci ve skladu, obsluha stavební výroby.

Místo pracoviště: - Sídliště II 28, 251 68 Kamenice. Praha - východ Prvotní kontakt: - tel.: kontaktv pracovní dny od 08:00 - 16:00 - osobně po telefonické dohodě Upřesňující údaje: - praxe na stavbách výhodou (ne podmínkou) - fyzická zdatnost - časová flexibilita - možnost práce o víkendech (v závislosti na potřebách stavby) - znalost ruštiny výhodou - náplň práce: manipulace s materiálem, skladová evidence, obsluha pomůcek pro manipulaci s materiálem

Společnost

GV stav s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sídliště II 28, 251 68 Kamenice (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.4.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GV stav s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GV stav s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému