Skladník dělník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bohemia Works a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník dělník.

Tovární, Český Krumlov, Zajícová Yvona, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Požadavky - SOU/SŠ podmínkou! - Uživatelská znalost PC - Průkaz VZV výhodou - Dobrý zdravotní stav (práce neustále v pohybu, zvedání břemen nad 20 kg) - Praxe na pozici skladníka / logistika alespoň 1 rok podmínkou! Náplň práce: - Naskladňování a vyskladňování zboží a materiálu (včetně příjemek a výdejek v systému) - Příprava a zásobování výrobních linek ve výrobě - Úklid ve skladových prostorách - Nabízíme: -Provoz třísměnný -Po zkušební době navýšení mzdy

Společnost

Bohemia Works a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

5.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bohemia Works a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bohemia Works a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému