Sociální pracovník/ce (speciální pedagog, pedagožka)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) - sociální pracovník/ce (speciální pedagog, pedagožka).

Detailnější popis pozice: spolupráce s dospělými i dětskými klienty, poskytování individuálních i skupinových konzultací, terénní i ambulantní výkon práce v rámci poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Pracovník by měl mít základní znalost vývojové psychologie, umět komunikovat s klienty i s kolegy, zprostředkovat kontakt s institucemi a spolupracovat s nimi, poskytnout poradenství, podporu, edukaci, samostatně vést dokumentaci a vypracovávat zprávy. kontakt/sluzby-diakonie-zapad/archa-pro-rodiny-s-detmi/ Požadujeme: vzdělání splňující odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., ochota dál se vzdělávat, o praxe výhodou, zaměstnavatel může požadovat prokázání trestní bezúhonnosti, řidičský průkaz skupiny B, schopnost týmově spolupracovat s kolegy, osobnostní zralost, sebezkušenost, uživatelská znalost práce na PC, osobnostní předpoklady - empatie, samostatnost, svědomitost, zodpovědnost, pracovitost, flexibilita, kreativita, komunikační dovednosti. Nabízíme: osobnostní růst a rozvoj, práci pod supervizí, zajímavou a smysluplnou práci, možnost dalšího prohlubování vzdělání, plný pracovní úvazek: 40 hod./týdně, místo výkonu práce: Domažlice Podmínky pro zařazení do výběrového řízení: přihlášku do výběrového řízení pošlete elektronicky na e-mailovou adresu kontakt. Přihláška musí obsahovat: strukturovaný životopis s aktivním kontaktem (telefon, e-mail), motivační dopis, předmět e-mailu "výběrové řízení - Archa Domažlice". Osobní pohovory s vybranými uchazeči proběhnou po předchozí telefonické domluvě. Zájemci budou kontaktováni a zváni na pohovor individuálně. Na nekompletní přihlášky nebudeme reagovat. Výběrové řízení bude probíhat průběžně, na osobní pohovory budou vybraní uchazeči pozvaní po telefonické domluvě. Vyhrazujeme si právo výběrové řízení kdykoliv zrušit nebo přerušit. Další informace o naší organizaci najdete zde kontakt, kontakt.

Společnost

Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy

Lokalita pracoviště

Zahradní 542, 344 01 Domažlice 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 300 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.4.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému