Účetní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Zdravotnické zařízení MInisterstva vnitra hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní účetní všeobecní - účetní.

Místo výkonu práce: Lhotecká 559/7, 143 01 Praha 12 Prvotní kontakt: telefonicky - kontaktod 7-14 hod., email - kontakt Požadujeme znalost systému SAP a praxi v oboru minimálně 5 let Výhody - 5 týdnů dovolené, 5 dní volna z důvodu zdravotní indispozice, penzijní připojištění, příspěvek na stravu

Lokalita pracoviště

Lhotecká 559, 143 00 Praha 412 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Odborní účetní všeobecní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 250 - 21 870 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zdravotnické zařízení MInisterstva vnitra výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zdravotnické zařízení MInisterstva vnitra o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému