PEČOVATEL/KA PRO TERÉNNÍ SLUŽBY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Farní charita Beroun hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - pečovatel/ka pro terénní služby.

PEČOVATEL/KA PRO TERÉNNÍ SLUŽBY - místo výkonu: Beroun a okolí, náplň práce: pomoc se sebeobsluhou (osobní hygiena, příprava jídla apod.), poskytovat pomoc při omezení pohyblivosti, trávit čas ve společnosti klienta, což zahrnuje vzájemnou komunikaci, podporu jeho nezávislosti a sociální aktivity, požadavky: RP. sk. B a vlastní vůz podmínkou, zodpovědný přístup a pečlivost, samostatnost a spolehlivost, akreditovaný kurz Pracovník v sociálních službách výhodou, trestní bezúhonnost, praxe v oboru vítána, nabízíme: zajímavou a zodpovědnou práci, úvazek 0,75, přátelskou atmosféru, možnost dalšího osobního i profesního rozvoje, bližší informace tel. kontakt

Společnost

Farní charita Beroun

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 85 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Farní charita Beroun výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Farní charita Beroun o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému