supervizor do call centra - kouč

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ISC Communication Czech a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodejci po telefonu - supervizor do call centra - kouč.

Kontakt možný telefonicky v pracovní dny od 8:00 hod do 18.30 hod.,nebo e - mailem kontakt. Hledáme: Zodpovědného zaměstnance,týmového hráče,asertivního a sebevědomého vůdce muže, či ženu schopného/nou vést různé typy lidí. Náplň práce: Vedení lidí, aktivní koučování, zpětné vazby na operátory, porady s manažerem a realizace závěrů z porad v praxi. Nabízíme: Jistotu stabilního zaměstnání, pestrou práci poblíž centra Prahy, fixní a bonusovou mzdu až 25 000 Kč měsíčně.

Lokalita pracoviště

Tusarova 1564, 170 00 Praha 7 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telemarketingový pracovník v oboru Zákaznický servis
Alternativní názvy profese: Prodejci po telefonu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 600 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ISC Communication Czech a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ISC Communication Czech a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému