Programátor, vývojář - JUNIOR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - programátor, vývojář - junior.

Výsledkem Vaší práce bude: - Analýza zákaznických požadavků a následné dodání databázové aplikace v souladu se strategií firmy a IT oddělením. - Podílet se na vývoji našeho informačního systému, který je již implementován ve 3 světových regionech. Co by Vám nemělo chybět: - Teamový duch, schopnost komunikace a asertivita - Zdravý rozum a iniciativa - Znalost programovacích jazyků PLSQL, ASP.NET výhodou - Zkušenosti s relační databází (tvorba SQL) - Základní znalosti podnikových procesů - výhodou, znalost systému ERP - výhodou - Anglický jazyk pro základní komunikaci (text, e-mail), aktivní znalost výhodou - Český jazyk - základní znalost - VŠ vzdělání - Ochota učit se nové věci a aktivně spolupracovat s programátorským týmem - První rok spolupráce bude zaměřen zejména na zaučení a pochopení celého IS společnosti, proto je inzerovaná pozice vhodná pro absolventy VŠ, případně studenty posledního ročníku IT oborů. Zaměstnanecké výhody: - zázemí stabilní mezinárodní společnosti - odpovídající finanční ohodnocení - vzdělávání a odborný růst - dotované závodní stravování - 5 týdnů dovolené - penzijní nebo životní pojištění, další zaměstnanecké výhody Životopis prosíme předem na kontakt

Lokalita pracoviště

U Panasoniku 1068, 301 00 Plzeň 1 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému