Řidič/ka osobního vozidla včetně taxi

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DOSS-logistik s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - řidič/ka osobního vozidla včetně taxi.

Místo výkonu práce: Komfort Taxi Ostrava, Karviná Nevolat piště e-mail: dosslogistik@seznam Společnost Komfort taxi hledá řidiče/ky sk. B pro město Ostrava a Karviná. Nabízíme: -HPP nebo poloviční úvazek. -Firemní oblečení. -Čtvrletní prémie. -Příspěvky na dovolenou. Požedujeme: Věk min 21let, čistý trestní rejstřík, ochotu pracovat a učit se novým věcem. Loajalitu vůči zaměstnavateli a slušné vystupování. Angličtina výhodou ne však nutností. Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na dovolenou, prémie.

Společnost

DOSS-logistik s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič malého dodávkového automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DOSS-logistik s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DOSS-logistik s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému