specialista v oblasti prodeje, nákupu a marketingu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká teta POMNĚNKA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje, nákupu, marketingu a styku s veřejností - specialista v oblasti prodeje, nákupu a marketingu.

kontakt: Artem Skakun kontakt, email: kontakt místo výkonu práce: Paculova 1117/1, Praha 9 Zaměstnavatele je nutno prvotně kontaktovat emailem, telefonicky. Požadovné dovednosti: obchodnický talent, zodpovědnost a samostatnost, práce s PC (MS Office, Internet - práce s databází), schopnost komunikace s klienty (prezentace u klientů), základy účetnnictví a logistiky, obchodnická praxe min. 3 roky, ruský jazyk aktivní, český aktivní. Je třeba počítat se služebními cestami za zákazníky po celé ČR a do ciziny. Rusko, Bělorusko, Ukrajina. Flexibilní pracovní doba. V příladě zájmu strukturovaný životopis zašlete mailem.

Společnost

Česká teta POMNĚNKA, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Paculova 1117, 198 00 Praha 98 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.7.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Ruština - aktivní komunikace
  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká teta POMNĚNKA, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká teta POMNĚNKA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému