Všeobecná sestra s registracíIARIP výhodou

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ETOILE CZ a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry bez specializace - všeobecná sestra s registracíiarip výhodou.

Místo výkonu práce: Šrobárova č.p. 1150/50, Vinohrady, 100 00 Praha 10 Kontaktní osoba: Krištofová Hana, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Nabízíme: plný nebo částečný úvazek, zajímavou a perspektivní práci, náborový příspěvek až do výše 40 000,- dle dosaženého vzdělání a výše úvazku, pravidelné měsíční odměny, možnost zvyšování a prohlubování klasifikace, příspěvek na studium, príspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příjemné pracovní prostředí. Požadujeme: očkování proti hepatitidě typu B, odpovídající vzdělání dle zákona 96/2004 Sb, bezúhonnost, flexibilitu, smysl pro týmovou práci, samostatnost a komunikativnost, profesní přístup loajalitu.

Společnost

ETOILE CZ a.s.

Lokalita pracoviště

Šrobárova 1150, 100 00 Praha 10 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry bez specializace

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ETOILE CZ a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ETOILE CZ a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému