ELEKTROMECHANICI pro oblast gumovýroby nebo montáže

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost WOCO STV s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici - elektromechanici pro oblast gumovýroby nebo montáže.

HLEDÁME ELEKTROMECHANIKY PRO ROSTOUCÍ VÝROBNÍ SPOLEČNOST V AUTOMOTIVE PRŮMYSLU. Požadavky: Vyučení v oboru elektro, vyhláška 50/1978 sb. - obnovení na naše náklady. Ochota pracovat ve třísměnném, případně nepřetržitém provozu. Pracovní náplň: Odstraňování příčin poruch na strojích. Provádění předepsané údržby strojů dle plánů údržby. Seřizování strojů a strojních linek. Nabízíme: Zázemí stabilní a rostoucí nadnárodní společnosti. Firemní benefity. Pro více informací kontaktujte personální oddělení společnosti. kontakt.

Společnost

WOCO STV s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jasenice 2088, 755 01 Vsetín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektromechanici

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

8.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti WOCO STV s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost WOCO STV s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému