Montéři pojizdného hliníkového lešení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Lešení expres, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montéři kovových konstrukcí - montéři pojizdného hliníkového lešení.

Místo pracoviště: - Svémyslice 4, 250 91 Svémyslice Prvotní kontakt: - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: Požadujeme: - praxe 2 - 3 roky - dobrý zdravotní stav - trestní bezúhonnost - smysl pro zodpovědnost - dobrá znalost práce na PC - pracovní poměr do 31.12.2016 s možností prodloužení Zaměstnanecké výhody: - mzda se odvíjí dle výkonu a praxe

Společnost

Lešení expres, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Svémyslice 4, 250 91 Zeleneč v Čechách, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lešení expres, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lešení expres, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému