THP - ekonomicko-administrativní pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BEST-AB, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - thp - ekonomicko-administrativní pracovník/ce.

Své životopisy zasílejte na e-mail: kontakt Náplň práce: Vedení kompletního účetnictví firmy (účtování faktur přijatých, vydaných, vystavování daňových dokladů, vedení pokladny, banky, účtování odpisů, účtování mezd pro 4 zaměstnance, DPH + SH + KH, zpracování účetní závěrky, skladové účetnictví), administrativní činnosti spojené s provozem, vedení úseku firemní prodejny. Požadujeme: Znalost účetního programu Altus Vario výhodou, práce na PC, práce s datovou schránkou. Min. dosažené vzdělání: Min. střední odborné ekonomického směru s maturitou. Nabízené výhody: Služební automobil, notebook, mob. telefon, stravenky. Motivační odměňování.

Společnost

BEST-AB, a.s.

Lokalita pracoviště

Serafinova 337, 719 00 Ostrava 19, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BEST-AB, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BEST-AB, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému