Fundraising Manager

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hospic knížete Václava, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - fundraising manager.

Charitativní společnost Hospic knížete Václava, o.p.s. získává převážnou většinu prostředků na svojí činnost z darů. Náplní práce Fundraising Managera je činnost směrovaná k získávání finančních prostředků. Tuto činnost lze vykonávat prakticky z jakéhokoliv místa, tedy i z domácího prostředí zaměstnance. Rádi bychom tuto práci nabídli zdravotně handicapovanému, který by práci vykonával z prostředí svého domova (např. člověk na vozíku). Zvláštní požadavky na vzdělání ani specializaci nemáme. Potřebný je pouze rozumný přístup a chuť pracovat s cílem úspěšnosti práce, na níž pak závisí rozsah námi poskytované pomoci těm, kteří ji potřebují. Uvítáme samozřejmě pracovníka i s vysokým stupněm vzdělání a se specializací nebo zájmem o psychologii. Preferujeme plný PP, nebráníme se ale dle potřeby zaměstnance jakémukoliv jinému úvazku. Rozvržení práce si řídí pracovník sám nebo po dohodě s vedoucím. Zaměstnanecké výhody: Možnost pomáhat druhým

Společnost

Hospic knížete Václava, o.p.s.

Lokalita pracoviště

Buštěhradská 77, 272 03 Kladno 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 400 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hospic knížete Václava, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hospic knížete Václava, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému