Pracovník/ce telefonické podpory prodeje SME segmentu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ENWOX ENERGY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodejci po telefonu - pracovník/ce telefonické podpory prodeje sme segmentu.

Naše společnost zabývající se technologií pro úsporu energie a prodejem silové elektřiny i zemního plynu hledá vhodného(-ou) pracovníka(-ici) na trvalý pracovní poměr do Zákaznického centra společnosti Místo výkonu práce: Denisova 639/2, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 Své životopisy spolu s fotografií zasílejte na e-mail: kontakt Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. NÁPLŇ PRÁCE: - sjednávání termínů obchodních schůzek se zástupci SME segmentu - stručná prezentace nabízeného produktu - telefonická i elektronická komunikace s team managery (TM) - evidence úspěšnosti obchodních schůzek jednotlivých TM - práce s interním SW POŽADUJEME: - vytříbený ústní i písemný projev - pro-zákaznický přístup, vrozenou asertivitu - zodpovědnost, systematičnost, pečlivost - počítačovou gramotnost (MS Office) - dokončené středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou - nástup duben 2016 (nebo dle dohody) NABÍZÍME: - pracovní doba od 8:00 do 16:30 , So, Ne a svátky volné - zázemí a perspektivu stabilní české společnosti - zaškolení a podpora při zapracování - možnost dalšího kariérního růstu - druh pracovního poměru-pracovní smlouva na dobu určitou - mzda 20 000 Kč - navíc výkonnostní bonusy k základní mzdě - firemní benefity

Společnost

ENWOX ENERGY s.r.o.

Lokalita pracoviště

Denisova 639, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ENWOX ENERGY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ENWOX ENERGY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému