Hygienik/čka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení - hygienik/čka.

Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu pište na e-mail nebo volejte. Hledáme Hygienika/čku práce, který bude pracovat s EMG holtrem. Vhodné pro absolventy/ky, vše zaučíme. Náplň práce: - provádění lokální svalové zátěže: hodnocení časových charakteristik práce a posouzení lokální svalové zátěže - základní interpretace výsledků měření a vyhodnocení souvisejících faktorů práce - komunikace s garantem laboratoře - spolupráce při vyhodnocení protokolů - odborné poradenství Požadujeme: - podmínkou je statut zdravotníka (výhodou je SŠ či VŠ vzdělání v oboru Ochrana veřejného zdraví nebo Hygiena práce) - není nutná praxe, vše naučíme - řidičský průkaz sk. B - pečlivost - zodpovědnost a odpovědnost Nabízíme: - práce na plný úvazek - stabilní příjem - zázemí stabilní společnosti - zaučení od zkušených kolegů, získání praxe v oboru hygiena práce - mobilní telefon, notebook

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému