Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ComAp a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci.

Místo výkonu práce: Praha 8, Kundratka 2359/17, 18000 Kontaktní osoba pro první kontakt: pan Gabriel Otřísal - tel.: kontakt Upřesňující informace: Zájemci s doručenkou nechť pošlou SMS, budou obratem kontaktování, aby byl domluven termín schůzky Požadavky: Znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, certifikáty Brainbench: 1) Python 3.4.2) Oracle 12c Administration, certifikát National Computer Science Academy "CP-420 Java Script"

Společnost

ComAp a.s.

Lokalita pracoviště

Kundratka 2359, 180 00 Praha 8 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Ruština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ComAp a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ComAp a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému