Operátor přípravy výroby - GR/MS

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ADECCO spol.s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Tradiční zpracovatelé textilu, kůží a příbuzných materiálů - operátor přípravy výroby - gr/ms.

Popis: - příprava komponentů k jednotlivým zakázkám - sledování toku zakázky ve výrobě - zodpovědnost za včasné dodání komponentů - práce na PC - třísměnný provoz / nepřetržitý provoz Požadujeme: -znalost práce na PC -logické myšlení -zodpovědnost -ochotu pracovat ve třísměnném provozu -zkušenost se skladováním velkou výhodou -AJ výhodou -dobrá fyzická kondice, dobrý zrak, pečlivost, samostatnost Nabízíme: -práce na HPP, nástup do INTERNÍHO STAVU KLIENTA -práce vhodná pro ABSOLVENTY -dotované závodní stravování -roční odměny -dovolená navíc -jazyková výuka zdarma -doprava z centra Plzně ZAJIŠTĚNA ZDARMA -stabilní dlouhodobé zaměstnání ve významné mezinárodní společnosti -nástupní bonus

Společnost

ADECCO spol.s r.o.

Lokalita pracoviště

Dobřanská 545, 332 09 Štěnovice (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Dělník v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Tradiční zpracovatelé textilu, kůží a příbuzných materiálů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

9.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ADECCO spol.s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ADECCO spol.s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému