Manažer kvality - externí auditor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech - manažer kvality - externí auditor.

Požadujeme: - Minimálně 5 let praxe v řízení kvality, hodnocení dodavatelů, provádění interních a externích auditů aj. - Znalost vyhlášky 132/2008 Sb. a 309/2005 Sb. - Vzdělání min. SŠ technického směru - Znalost AJ podmínkou - Aktivní osobnost se zájmem se neustále vzdělávat, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, schopnost jednání se zákazníkem/dodavatelem Pracovní náplň: - Zodpovídá za řízení a hodnocení dodavatelů - Zpracovává interní řídící dokumentaci k evidenci, hodnocení a řízení dodavatelů podle závazné obecné a interní legislativy a požadavků zákazníků - Zajišťuje styk s dodavateli v oblasti jejich obecných kvalifikací, plánování auditů, hodnocení aj. - Spravuje databázi dodavatelů v příslušném SW a provádí aktualizaci dat - V rámci společnosti spolupracuje při vyhledávání nových dodavatelů aj. - Aktivní činnost interního i externího auditora Nabízíme: - Zázemí velmi silné společnosti působící v oblasti servisu jaderných a vodních elektráren Zašlete životopis a foto na kontakt nebo info na kontakt. Uchazeč o zaměstnání poskytnutím osobních údajů společnosti ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. uděluje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen "zákon") souhlas s jejich zpracováním za účelem získání zaměstnání na omezenou dobu 5 let.

Společnost

ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Dukovany 269, 675 50 Dukovany-elektrárna (Vysočina), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému