grafik a HTML kodér (on-line marketing)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kokiska s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační - grafik a html kodér (on-line marketing).

Do našeho týmu internetového obchodu hledáme schopného grafika se znalostí HTML/CSS (JS). Hlavní náplní práce bude příprava grafických podkladů pro prezentaci on-line, tvorba a rozesílání newsletterů, návrh a úprava webové prezentace (HTML, CSS). Výhledově byste se mohl podílet na tvorbě marketingové strategie, pod vlastní správu převzít některé z hlavních prodejních kanálů. Starat se například o zbožové agregátory, affiliate, sociální sítě a další. Vše se u nás dozvíte a uvidíme, kde se nejlépe najdete. CO POŽADUJEME: perfektní znalost práce na PC znalost práce s grafickými programy - Photoshop, Fireworks, popřípadě jiné HTML/CSS na pokročilé úrovní, základní rozhled v internetovém obchodě přehled o on-line marketingu umění komunikovat s lidmi flexibilita, ochota učit se novým věcem orientace na výkon spolehlivost, čestnost, práce pro firmu Znalost JavaScriptu výhodou Pracovní doba: 8-8.30 - 16-16.30 hod. CO NABÍZÍME stabilní zázemí s možností růstu platu na základě schopností a výsledků práce mobilní telefon společná doprava do zaměstnání sebevzdělávání profesní růst člověka možnost seberealizace Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, doprava do zaměstnání. Internetový business je jeden z nejrychleji rostoucích a rozvíjejících se oborů, z toho důvodu je stejný požadavek kladen na zaměstnance. Pokud toužíte po práci, kde můžete ukázat své schopnosti a dovednosti, kde můžete říct svůj názor a přispět ke změnám v podniku, kde se můžete realizovat a ne ustrnout na jednom místě - tak právě my jsme ten správný zaměstnavatel! Své životopisy zasílejte na emailovou adresu kontakt Uchazeči s doporučenkou od úřadu práce si nejdříve domluví schůzku po telefonu kontakt.

Společnost

Kokiska s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sadov 3, 360 01 Karlovy Vary 1 (Karlovarský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Grafik v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační

Mzdové podmínky

Základní mzda: 28 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kokiska s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kokiska s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému