Obchodník, technik - prodej a servis kancelářské a výpočetní techniky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TONERMARKET s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - obchodník, technik - prodej a servis kancelářské a výpočetní techniky.

Pracoviště Kroměříž - vyhledávání nových obchodních příležitostí, zpracování nabídek, výběrových řízení a následná komunikace se zákazníky - SŠ vzdělání technického zaměření, ŘP sk. B, znalost IT problematiky, praxe v oboru vítáná, komunikativnost - hrubá měsíční mzda 14.000 Kč + odměny až 20% z odvedené práce, PD Po-Pá 8:00-16:30 hod. - výhody: přístup k novým technologiím, pravidelná školení a zvyšování kvalifikace - kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kontakt.

Společnost

TONERMARKET s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hulínská 2318, 767 01 Kroměříž 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TONERMARKET s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TONERMARKET s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému