Aplikační technik pro robotické lakování - Vsetín

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - aplikační technik pro robotické lakování - vsetín.

Místo výkonu práce: Vsetín Kontakt: kontakt - zaslat CV. V souvislosti s dynamickým rozvojem aktivit společnosti působící v oblasti automotive hledáme perspektivní a motivované zaměstnance, kteří mají potenciál výrazně přispět k dalšímu růstu společnosti. Nabízíme zajímavé pracovní uplatnění v české výrobní společnosti a růst a rozvoj těm, kdo hledají nové výzvy ve své kariéře. POPIS POZICE Programování robotů FANUC (tvorba lakovacích programů) Tvorba technologických postupů pro lakování sériové výroby Optimalizace lakovacích procesů Navrhování, implementování a aplikování nových lakovacích technologií do sériové výroby Odpovědnost za vytíženost linek a produktivitu Odpovědnost za výstupní kvalitu produkce Provádí a vyhodnocuje aplikační testy Vzdělávání se v oboru lakovacích aplikací a automatizace PROFIL KANDIDÁTA SŠ/VŠ vzdělání technického nebo chemického směru AJ na úrovni (A2/B1) – porozumění tech. dokumentaci Praxe min. 2 roky na obdobné pozici (ideálně v automotive) Nutná zkušenost s programováním lakovacích robotů (orientace v procesu lakování) Zkušenosti se zaváděním změn v rámci technologických postupů Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita Ř. průkaz sk. B Termín nástupu: dohodou

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému