Pečovatelka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ÚSTAV SOCIÁLNÍCH SLUŽEB V PRAZE 4,přísp.org. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - pečovatelka.

Místo výkonu práce: Praha 4 Kontaktní osoba: Innemanová Petra, tel.: kontakt, - od 8.00 - 12.00, 13.00 - 15:45, , e-mail: kontakt Práce u klientů - terénní pečovatelka

Společnost

ÚSTAV SOCIÁLNÍCH SLUŽEB V PRAZE 4,přísp.org.

Lokalita pracoviště

Podolská 208, 147 00 Praha 47 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ÚSTAV SOCIÁLNÍCH SLUŽEB V PRAZE 4,přísp.org. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ÚSTAV SOCIÁLNÍCH SLUŽEB V PRAZE 4,přísp.org. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému