Country manager pro dánský e-shop Lentiamo.dk

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Maternia, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - country manager pro dánský e-shop lentiamo.dk.

EURES - Praha, Dánské Místo výkonu práce: Bruselská 4, Praha 2, 120 00 Kontakt: Varganová Eva, e-mail: kontakt Maternia s.r.o. (největší e-shop nabízející kontaktní čočky v ČR) hledá člena týmu. Náplní práce je hlavně obsluha zákaznického servisu, marketing a administrativní činnost. Komunikace s klienty probíhá prostřednictvím e-mailů a telefonátů. Požadujeme výbornou angličtinu a rodilého mluvčího z Dánska. Nejsou podstatné předchozí zkušenosti, požadujeme hlavně proklientský a kladný přístup k práci. Zaměstnanecké výhody: kontaktní čočky zdarma, možnost home office.

Společnost

Maternia, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Bruselská 298, 120 00 Praha 2 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.7.2016

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Maternia, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Maternia, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému