HR Senior Specialist - Vsetín

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti personálního řízení - hr senior specialist - vsetín.

Místo výkonu práce: Vsetín Kontakt: kontakt - zaslat CV. V souvislosti s dynamickým rozvojem aktivit společnosti působící v oblasti automotive nabízíme zajímavé pracovní uplatnění v české výrobní společnosti a růst a rozvoj těm, kdo hledají nové výzvy ve své kariéře. POPIS POZICE Péče o stávající zaměstnance, formování kariérních růstů Organizace a vedení výběrových řízení na pracovní pozice, včetně inzerce, prezentace, selekce, atd. Kompletní údržba personálních dat Pracovně právní administrativa (nástupy a výstupu zaměstnanců, vedení osobních spisů, změny smluv, lékařské prohlídky) Znalosti a zkušenosti z oblasti motivování lidí, realizace motivačního programu Spolupráce při vytváření pracovních náplní zaměstnanců a popisů pracovních činností Spolupráce na implementaci celkové personální politiky, aktivně se podílí na jejím vytváření Vyhodnocování fluktuace PROFIL KANDIDÁTA SŠ/VŠ vzdělání Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem Předchozí praxe na obdobné pozici min. 2 roky Znalost pracovně právních předpisů Dobrá znalost místního pracovního trhu Znalosti a zkušenosti z oblasti motivování lidí, realizace motivačního programu Uživatelská znalost IS Helios – výhodou Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, důslednost, zodpovědnost Termín nástupu: dohodou

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému