Montážní technik/čka AV, IT

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MultiBoard s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - montážní technik/čka av, it.

Místo výkonu práce: ČR. Kontakt: Patera Jan, e-mail: kontakt. Práce s Windows. Pokud se i přes svůj handicap cítíte být zdravým vitálním člověkem a připadá Vám nedůstojné vykonávat "práce" při kterých si jen odsedíte několik hodin denně, abyste byli do počtu, tak hledáme právě Vás. Jsme mladá firma zabývající se ICT nejen pro školství. Za zrodem naší společnosti stojí handicapovaný člověk, který se nesmířil se společenským zaškatulkováním a snaží se jít vlastní cestou. Očekáváme: -standardní znalost práce s operačním systémem Windows (aktivace, připojení periférií, nastavení uživatelských profilů, instalace SW, nastavení WiFi routeru) -mobilitu a základní manuální zručnost -profesionální vystupování silně orientované na zákazníka a jeho individuální potřeby -optimismus a radost z práce -nezdolný životní entuziasmus spojený s vůli něco dokázat i přes svůj handicap -samostatnost a vlastní tvůrčí nápady Náplň Vaší práce: Práce spočívá v nenáročném sestavení a zprovoznění ICT & AV techniky u zákazníků po celé ČR. Nabízíme: -částečný pracovní úvazek s možností přechodu na plný pracovní úvazek -pružnou pracovní dobu s možností přizpůsobit se Vašim možnostem -férový přístup Odměna: 1.000 - 2.000 Kč / den

Společnost

MultiBoard s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.7.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MultiBoard s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MultiBoard s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému